Z miłości do kogoś

Poznajmy teraz inną tematykę tapety na komputer , która nie jest aż tak popularna wśród użytkowników zainteresowanych tym rodzajem obrazów.
Rozświetlone tło przez poranne Słońce o kolorze cielistym wykreśla w swoim centralnym punkcie pogrubione  serce wyryte u brzegu piaszczystej plaży. Dla człowieka nie wnikające w tego rodzaju rzeczy lub nie przywiązującego wagi do tego, ze można okazywać uczucie także w ten sposób będzie to zwykły nic nie znaczący obraz. Dla artysty lub człowieka wrażliwego może Stanowic inspiracje do tworzenia jakiegoś określonego dzieła. Malarz będzie starał się odwzorować obraz nakreślony n a piaszczystej plaży, który częściowo  zmył przypływ przybrzeżnych wód lub też postara się go uszlachetnić na kształt własnej koncepcji. Druga strona może odwołać się do wspomnień tych przyjemnych lub też tych bardziej bolesnych jakie zaistniały w jego życiu. Jednakże każdy z nich będzie doszukiwał się głębi istoty przesłania, jakie kieruje do nas to wyrysowane serce.
Możemy również zastanowić się nad tym, o czym świadczą nieregularne kształty brzegów wykreślonej na piasku tapety na komputer oddanej do użytku przez fotografa, który uznał, że  tego rodzaju zjawisko należy uwiecznić dla kogoś bliskiego, co jest bardzo miłym gestem z jego strony. Jak możemy sobie wyobrazić te nie wygładzone rysy serca, które powoli rozmywane przez przybrzeżną wodę pozostanie w pamięci w formie fotografii, tapety na komputer, nawet wtedy gdy morska woda całkowicie zmaże ten unikatowy obraz.
Krystalicznie czysta woda nakładając się na połowę wykreślonego serca ukazuje swoje wewnętrzne piękno jakim może się pochwalić.
Tapety na komputer towarzyszące każdej osobie korzystające chociażby z telefonu wzbogacają  nasz aparat o coś unikatowego, czego niekiedy nie zauważamy w życiu codziennym.

Znalazłeś się tutaj dzięki współpracy z poniższym serwisem:

Witaj na moim serwisie o mediach i reklamie! Tworzę go od kliku lat z pasji. Mam nadzieję, że spodoba Ci się na moim blogu i zostaniesz stałym czytelnikiem tego serwisu! Zapraszam do czytania!